Strona główna
sobota, 21 października 2017 r.
Imieniny: Celina, Hilary

Wojowniczki z pierwszym zwycięstwem w rundzie wiosennej

Strona główna » Aktualności » Wojowniczki z pierwszym zwycięstwem w rundzie wiosennej

data dodania: 2017-04-14 09:46:59

Piłkarki Wojownika Skierniewice bez problemów pokonały ekipę Błękitnych Dmosin 5:0 w meczu jedenastej kolejki III ligi kobiet grupy łódzkiej. Dzięki temu zwycięstwu podopieczne Roberta Dobczyka zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli. Kolejny mecz skierniewiczanki rozegrają w Rzgowie z tamtejszą Zawiszą.

9 kwietnia na stadionie miejskim w Skierniewicach Wojowniczki podejmowały drużynę Błękitnych Dmosin. Od pierwszych minut spotkanie zdominowały skierniewiczanki, które z każda kolejną akcją były bliżej strzelonej bramki. Niestety brak skuteczności w kluczowych momentach oraz chaos w środkowej strefie boiska sprawiły, że do przerwy na tablicy wyników mieliśmy remis 0:0. Po zmianie stron ekipa Roberta Dobczyka przeszła prawdziwą metamorfozę. Wprowadzone roszady w składzie dały oczekiwane rezultaty i co najważniejsze bramki. Na listę strzelczyń kolejno wpisywały się Paulina Rosa, Natalia Frączek, dwukrotnie Marta Tręboszka oraz Julia Dyśkowska. Ostatecznie Wojowniczki wygrały 5:0, poprawiając humory swoim kibicom po wyjazdowej porażce, przed tygodniem z zespołem MKS Zduńska Wola. Kolejna walka o ligowe punkty dopiero po świętach 22-23 kwietnia, kiedy to nasz zespół uda się do Rzgowa na mecz z tamtejszą Zawiszą.

Skład:  Michalina Walczak, Marta Tręboszka, Kinga Sawicka, Patrycja Sikora, Paulina Rosa, Beata Chrzanowska, Natalia Frączek, Julia Reczulska, Łucja Błaszczyk, Magdalena Kucińska, Julia Dyśkowska,  Eliza Kaźmierczak.

czytano: 1744 razy

autor: Um Skierniewice